killer3

Lizzardcriminala.com

Login
Server time:    Your local time:   

REEGLID

Reeglid&ToS

KOHUSTUSTEST LOOBUMINE
Lizzardcriminala.com ei vastuta ebaseadusliku, solvava või sobimatu tegevuse eest, mille kasutajad on teinud mängus või väljaspool mängu, sealhulgas Interneti ja tegeliku tegevuse eest.
Lizzardcriminala.com jätab endale õiguse keelata kellelgi mõjuva põhjuseta juurdepääs mängule, või peab talle selleks mingit põhjust andma.
Lizzardcriminala.com ei ole ühegi mängija ees kohustusi.
Lizzardcriminala.com saab konto keelata või kustutada, kui reeglid on rikutud.
Lizzardcriminala.com on õigus teha otsuseid mittekirjutatud reeglite alusel või muuta reegleid tulevikus kasutajaid sellest teavitamata.
Annetuse saidile criminala.org teinud mängijatel pole lisaõigusi ja nad ei saa õigusi nõuda.
Lizzardcriminala.com ei pruugi sobida alla 15-aastastele isikutele, mängides mängu või registreerudes olete nõus, et olete üle 15-aastane või teil on muul viisil vanemate nõusolek mängida.
Konto loomise või mängusiseste sõnumite saatmise kaudu nõustute võimaldama criminala.org-l juurdepääsu teie mängusisesele e-postile, olenemata sellest, kas nad teatavad teile või mitte.
Lizzardcriminala.com ei taga, et saate mängu sisse logida või pääseda juurde kõigile mängu osadele. Mängu teatud osad võivad olla brauseri, tulemüüri või turbesätete või muude probleemide tõttu kättesaamatud.

REEGLID!
Botting / Macroing
Mis tahes programmi või masina (kaasa arvatud, kuid mitte ainult: robotid, makrod, autoklickerid) kasutamine mängu ükskõik millise osa automatiseerimiseks on rangelt keelatud.
REKLAAMIMINE
Mis tahes muude mänguga mitteseotud veebisaitide, mängude või teenuste reklaamimist ei lubata ja see toob kaasa mängu kohese ja püsiva keelustamise.
VEAD:
Mängus oleva vea, ärakasutamise või eksimise ära kasutamine on rangelt keelatud. Kui leiate Vea antke sellest koheselt Juhtkonnale teada!
Vanuse nõue:
Konto loomisel tagate, et olete üle 15-aastane ja et meile edastatud teave on täpne, täielik ja ajakohane. Ebatäpne, mittetäielik või vananenud teave võib põhjustada teie teenuse kohese sulgemise.
Konto jagamine:
Võite mängida ainult ühel kontol. Konto jagamine teise mängija / inimesega on keelatud. Töötajad ei küsi KUNAGI teie parooli. Me ei vastuta teie kontoga seotud kahjude eest, kui annate (tahtlikult või tahtmata) oma parooli.
Mitu kontot:
Teil võib olla ainult ÜKS konto. Kui teie ja sõber / pereliige soovite mängida samalt IP-lt / elukohalt, peate kõigepealt sellest töötajat teavitama ja saama selleks loa. (Ei, ärge looge mõlemat kontot ja küsige pärast seda. Looge esimene, oodake vormistamist, looge teine.) Kahe konto vahel ei ole lubatud ühtegi vahetut tehingut (otse või kaudselt teiste mängijate / gildide abil jne) kasutada. (MÄRKUS. Sellistel juhtudel kehtivad endiselt konto jagamise reeglid.)
Töötajad jätavad endale õiguse sulgeda kontosid, millel esineb varikonto kahtlus. Sel juhul võtke meiega ühendust järgmisel aadressil:
support@criminala.org ja arutame asja.
Krediidi Ost:
Kogu müük on lõplik. Digitaalsete kaupade olemuse tõttu toimetatakse teie ostud kohe pärast makse laekumist. Meie veebisaidil oste tehes nõustute, et teile kuuluvad vastavad rahalised vahendid ja loobute õigusest tühistamisele / tagasimaksele / tagasimaksele. (See kehtib ka teie konto sulgemise korral.)
Krediidi müük oksioni kaudu:
Seisuga 27. september 2019 on krediiti võimalik uuesti müüa. Kuid selle valiku varasemate kogemuste tõttu otsustasime selle tegevuse suhtes reeglid lisada. Töötajad jälgivad oksjoneid väga tähelepanelikult ja nende purunemise korral rakendatakse karistusi. Need karistused varieeruvad hoiatuste vahel kuni ajutiste, isegi alaliste keeldudeni. Meil on selle mängu suhtes nulltolerantsi poliitika ja soovime tagada kõigile mängijatele ausa mängu. Krediidioksjonite pakkumised peaksid sisaldama realistlikku pakkumist valuutas. Nii et ärge pakkuge 100 000€ 1000 krediidi pealt, kuna 1000 krediidi väärtus on palju suurem kui vaid 100 000€. 
Personali esinemine:
Personali ärakasutamine põhjustab teie konto sulgemise. See hõlmab muu hulgas oma kasutajanime / tiitli / klanni nime muutmist, et jäljendada personali kasutajanime / ametinimetust, öelda teistele inimestele, et olete töötaja ja nii edasi!
Reaalse maailma kauplemine:
Mängusisese vara müümine reaalse elu valuuta või reaalse elu kauba jaoks (hõlmab muu hulgas elektroonikat, kinkekaarte, mängukoode jms), mille tulemusel teie konto suletakse.
Scamming / Kelmus
Mängusisesed kelmused pole saidil criminala.org lubatud. Kõigist sellistest probleemidest tuleks teatada administraatori või kõrgema tasandi töötajatele. pettuste vältimiseks soovitatakse kasutada mängu sisseehitatud funktsioone, näiteks oksionid.
Kaebused:
Kui soovite vaidlustada vandettacrime.com või selle töötajate tehtud otsuseid teie konto ja selle oleku kohta, palun kirjutage meile meie toele e-kiri, milles kirjeldatakse olukorda ja miks teie arvates tuleks otsus ümber pöörata. Lisage e-kirja oma mängusisene nimi.
Päris elu:
Pidage meeles, et see on lihtsalt mäng! Soovitame tungivalt mitte avaldada mängus enda kohta mingit isiklikku teavet.
Kui teid tabatakse mõni ülaltoodud reeglitest, võidakse teie konto sulgeda ja te ei pruugi tulevikus mõnda teist kontot registreerida. Töötaja või annetaja olemine ei vabasta teid mängureeglitest.
Küpsised:
See veebisait kasutab küpsiseid. Küpsised on väikesed tekstiosad, mille kasutaja brauser meie serverisse saadab iga kord, kui kasutaja veebisaiti külastab, neid kasutatakse seansiandmete salvestamiseks, et hoida teie konto sisse logituna.
Isiklikud andmed:
Veebisaidil criminala.org kogutud isikuandmed on teie e-posti aadress ja IP-aadress, me teeme seda selleks, et luua kõigile mängijatele aus mäng. Veebisaidil criminala.org kogutud andmeid ei jagata ühegi kolmanda osapoolega.
Tehinguandmed:
Kõiki mängus tehtavaid tehinguid, nagu näiteks linkide klõpsamine, sõnumite saatmine, lisavaluuta ostmine, alustamistoimingud jälgitakse ja logitakse, et tagada igale mängijale õiglane kogemus.
Andmekogu:
Salvestame andmeid turvalises andmebaasis. Andmeid säilitatakse nii kaua, kuni teie konto jääb aktiivseks, kui soovite oma konto kustutada ja oma andmed eemaldada, saate seda teha, saates meie toele e-kirja
Nõusolek:
Selle privaatsuspoliitikaga nõustudes annate meile loa töödelda teie kohta eelnevalt määratletud andmeid varem määratletud eesmärkidel. Nõusoleku võib igal ajal tagasi võtta, saates meie toele e-kirja, kuid pidage meeles, et seda tehes lõpetatakse ka teie konto.
Kolmandate osapoolte saidid:
Meie veebisait võib jagada linke teistele Interneti-saitidele, mis on veebimüüjate ja muude kolmandate osapoolte omandis ja haldajad. Te teadvustate, et me ei vastuta ühegi kolmanda osapoole saidi või selle kaudu kättesaadava sisu eest. Kui teil on selliste linkide või nendel saitidel oleva sisu osas probleeme, pöörduge nende kolmandate osapoolte saitide saidi administraatori või veebimeistri poole. Nende kolmandate osapoolte saitide kasutamisel kehtivad iga saidi kasutustingimused ja privaatsuseeskirjad ning me ei vastuta nende eest. Julgustame kõiki liikmeid vaatama läbi kolmandate osapoolte saitide privaatsuseeskirjad.
Autoriõiguse ja kaubamärgi teave:
Kogu sellel saidil sisalduv või saadaval olev sisu, sealhulgas saidi kujundus, tekst, graafika, liidesed ning nende valik ja korraldus on © 2019-2020 criminala.org , kõik õigused reserveeritud või kuuluvad saidile criminala.org ja / või intellektuaalomandi õigustega kaitstud kolmandad isikud. Materjalide mis tahes kasutamine veebisaidil, sealhulgas reprodutseerimine muudel kui ülalnimetatud eesmärkidel, muutmine, levitamine või paljundamine, mis tahes vormis andmete hankimine või kaevandamine või mis tahes muu äriline kasutamine ilma volitatud töötajate eelneva kirjaliku loata criminala.org liige on rangelt keelatud. Liikmed nõustuvad, et nad ei kasuta meie veebilehtede või nendes sisalduva sisu jälgimiseks ega kopeerimiseks ühtegi robotit, ämblikku ega muud automaatset seadet ega käsitsiprotseduure ilma veebisaidi criminala.org volitatud töötaja eelneva kirjaliku loata.
Kõik muud kaubamärgid, mis kuvatakse criminala.org veebisaidil, on nende vastavate omanike kaubamärgid ja ei ole nende müüjate kinnitusi ega soovitusi. Lisaks ei ole selline kaubamärkide või Müüjate veebisaitidele viitavate linkide kasutamine mõeldud otseselt või kaudselt tähendama, et need Müüjad toetaksid või oleksid seotud criminala.org-iga
Selle avalduse muudatused:
criminala.org võib otsustada seda privaatsusavaldust aeg-ajalt värskendada. Kui me seda teeme, vaatame selle privaatsuse lehe allosas välja ka värskendatud kuupäeva. Soovitame teil see privaatsusavaldus perioodiliselt üle vaadata, et olla kursis sellega, kuidas me aitame kaitsta kogutud isiklikku teavet. Teenuse jätkuv kasutamine kujutab endast teie nõusolekut käesoleva privaatsusavalduse ja kõigi värskendustega.
Seda kasutustingimuste lepingut värskendati viimati 10. märtsil 2020